logo
Lokalizacja
Piecki-Migowo
Słoneczna Morena Elite
Nadmorska, ekskluzywna enklawa, po brzegi wypełniona zielenią, w której życie toczy się leniwie jak w letnie wakacje.
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnym cenach.
O inwestycji

Szukasz idealnego mieszkania? Chciałbyś mieć dom, ale boisz się obowiązków związanych z dbaniem o niego? Marzysz o przestrzeni, ale chcesz żyć wygodnie bez męczących dojazdów? Nie idź na kompromis.
Wybierz apartamentowiec Słoneczna Morena Elite. Kameralny budynek blisko centrum. Tylko 8 mieszkań w inwestycji. Duże balkony, piękny widok. Słoneczna Morena Elite to prywatność i spokój w doskonałej lokalizacji.

Słoneczna Morena Elite to część nowoczesnego osiedla Słoneczna Morena, usytuowanego w środku miasta, w otoczeniu bujnej zieleni — idealne dla miłośników aktywnego wypoczynku oraz dla osób ceniących sobie rodzinne życie. Zlokalizowanego pomiędzy dwoma centrami Gdańska: handlowym (Wrzeszcz) i kulturalnym (Stare Miasto) oraz doskonale skomunikowanego dzięki rozwiniętej sieci dróg, linii autobusowych oraz tramwajowej.

Słoneczna Morena to prawdziwa oaza w mieście, gdyż aż 30% działki, na której powstaje — czyli ponad 4 ha — przeznaczone jest na tereny zielone. Słoneczną Morenę tworzy kompleks mieszkań, apartamentów i domów w zabudowie bliźniaczej — to niespotykane w Gdańsku rozwiązanie, łączące różne rodzaje zabudowy.

Z myślą o najmłodszych na terenie inwestycji zbudowaliśmy place zabaw, a mając na uwadze osoby aktywne — stworzyliśmy zewnętrzną strefę fitness i wybudowaliśmy boisko wielofunkcyjne. Na terenie osiedla powstało również specjalne miejsce do relaksu, gdzie na wygodnych leżakach można wypocząć na łonie natury.
Ponadto w celu poprawienia komfortu wszystkich mieszkańców dzielnicy, wybudowaliśmy obiekt handlowo-usługowy, znajdujący się bezpośrednio przy inwestycji, w którym funkcjonują już sklepy.

Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Piecki-Migowo
Lokalizacja
ul. Cz. Miłosza 3

Osiedle Słoneczna Morena umiejscowione jest pomiędzy dwoma centrami Gdańska: handlowym (Wrzeszcz) i kulturalnym (Stare Miasto).

Słoneczna Morena Elite
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

Doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna oraz drogowa umożliwiają mieszkańcom szybki i łatwy dojazd do kluczowych miejsc w Trójmieście. W sąsiedztwie inwestycji funkcjonuje Pomorska Kolej Metropolitalna oraz nowa linia tramwajowa z przystankiem przy osiedlu.

Odległość od centrum
6.0 km
Odległość od morza
11.0 km
Plan osiedla

Dzięki szczegółowemu planowi osiedla dowiesz się więcej na temat rozmieszczenia konkretnych etapów inwestycji oraz lokalizacji dodatkowych obszarów zainteresowania.

Telefon
Wiadomość