logo
Lokalizacja
Wrzeszcz
Mila Baltica - styl życia, którego pragniesz
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnym cenach.
O inwestycji

Mila Baltica to nowoczesne, ekskluzywne osiedle o nadmorskim charakterze. Cechuje je szereg udogodnień takich jak: wewnętrzna strefa fitness, pokój relaksu, sauna, eleganckie lobby z portierem, bawialnia dla dzieci oraz inteligentny system zarządzania mieszkaniem ROBYG SMART HOUSE.

Niska, kameralna zabudowa, szlachetne materiały wykończeniowe oraz futurystyczny design budują prestiż osiedla i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Inwestycja to najwyższa jakość na trójmiejskim rynku mieszkaniowym.

Mila Baltica to nieograniczone możliwości dla aktywnych. Bliskość lasu i parków, to okazja do uprawiania porannego joggingu i popołudniowych spacerów z dziećmi. Znajdujące się nieopodal morze pokochają zarówno miłośnicy kitesurfingu i żeglarstwa, jak i szukający chwili relaksu po ciężkim dniu w pracy. Mila Baltica to doskonała propozycja skierowana dla osób ceniących sobie wygodę, przestrzeń, komfort i atrakcyjną lokalizację.

Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Wrzeszcz
Lokalizacja
Chrobrego 94, 80-457 Gdańsk

Mila Baltica ze względu na prestiżową lokalizację stanowi unikalną propozycję na rynku deweloperskim. Inwestycję wyróżnia dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna i drogowa, które gwarantują mieszkańcom codzienną oszczędność czasu.

Mila Baltica
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

Bliskość centrum Gdańska i Sopotu zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, natomiast sąsiedztwo morza oraz licznych terenów zielonych sprzyja wypoczynkowi na łonie natury.

Odległość od centrum
6.0 km
Odległość od morza
2.0 km
Plan osiedla

Dzięki szczegółowemu planowi osiedla dowiesz się więcej na temat rozmieszczenia konkretnych etapów inwestycji oraz lokalizacji dodatkowych obszarów zainteresowania.

Wysoki standard inwestycji
Strefa Kids Play
Strefa Kids Play
Na terenie naszych inwestycji znajdują się zadaszone strefy kids play dla dzieci, gwarantujące najmłodszym mnóstwo radości, dobrej zabawy oraz możliwość organizowania imprez urodzinowych.

Kliknij w przycisk by wyświetlić więcej/mniej zalet inwestycji.

Telefon
Wiadomość