logo
Lokalizacja
Stogi
Blisko miasta, bliżej natury
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnym cenach.
O inwestycji

Młode Stogi to idealne miejsce dla tych, którzy szukają swojego mieszkania w atrakcyjnej cenie i dogodnej lokalizacji, ale także w bliskim sąsiedztwie natury, w tym Morza Bałtyckiego oraz najszerszej plaży w Polsce.

Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach aktywnych, chcących cieszyć się życiem korzystając z dobrodziejstw natury, a zarazem mieszkać w dobrze skomunikowanej z centrum Gdańska części miasta.

Młode Stogi to cztery trzypiętrowe budynki mieszczące się na gdańskich Stogach położonych nieopodal najszerszej, piaszczystej plaży. Wokół znajduje się mnóstwo zielonych terenów, wydmy, nadmorski las oraz urokliwe jezioro Pusty Staw.

Przestronne i słoneczne mieszkania z wydzielonymi ogródkami lub balkonami oraz dużą ilością zieleni, roślinności i ogrodów deszczowych to idealne miejsce do relaksu dla całej rodziny. Spędzanie wolnego czasu z najbliższymi w otoczeniu przyrody zagwarantuje również 300m2 terenów rekreacyjnych znajdujących się na terenie osiedla.

Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Stogi
Lokalizacja
ul. Skiby

Młode Stogi to osiedle mieszczące się na gdańskich Stogach - dzielnicy posiadającej rozbudowaną infrastrukturę drogowo-komunikacyjną zapewniającą sprawne dotarcie do wszystkich części Gdańska.

Po niedawnej rewitalizacji ul. Stryjewskiego z łatwością dostaniesz się do centrum miasta za pośrednictwem tramwaju czy autobusu lub dzięki nowo powstałej szerokiej ścieżce rowerowej biegnącej wzdłuż głównych ulic. Dodatkowym udogodnieniem jest tunel pod Martwą Wisłą, który umożliwi dojazd samochodem na gdańskie Przymorze już w 15 min.

Stogi to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, oferująca wszystko, co niezbędne w codziennym życiu. W pobliżu znajdują się liczne sklepy spożywcze, przedszkola, szkoły, a także osiedlowa pływalnia i studio fitness. Kupując mieszkanie na Młodych Stogach, inwestujesz w lokalizację z perspektywą intensywnego rozwoju.

Młode Stogi
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

Lokalizacja Młode Stogi łączy w sobie domowe, kameralne zacisze w otoczeniu natury z bezpośrednim dostępem do doskonale rozwiniętej sieci dróg i infrastruktury dzielnicy w tym szkół i przedszkoli.

Takie połączenie pozwoli mieszkańcom w pełni korzystać z uroków życia w mieście.

Odległość od centrum
7.7 km
Odległość od morza
9.6 km
Plan osiedla

Dzięki szczegółowemu planowi osiedla dowiesz się więcej na temat rozmieszczenia konkretnych etapów inwestycji oraz lokalizacji dodatkowych obszarów zainteresowania.

Wysoki standard inwestycji
Gwarancja producenta na użyte elementy
Gwarancja producenta na użyte elementy
Na naszych inwestycjach stosowane są materiały, które posiadają deklarację zgodności z normami europejskimi. Gwarancja producentów obejmuje wszystkie użyte elementy.
Place Zabaw
Place Zabaw
Na naszych osiedlach znajdują się nowoczesne place zabaw z różnorodnymi atrakcjami. Stanowią one gwarancję dobrej zabawy oraz zapewniają dzieciom prawidłowy rozwój. Konstrukcje wykonane są z dbałością o każdy detal oraz przestrzegają wszelkie normy bezpieczeństwa.

Kliknij w przycisk by wyświetlić więcej/mniej zalet inwestycji Młode Stogi

Dziennik budowy
Sprawdź jak przebiegają prace nad poszczególnymi etapami inwestycji dzięki na bieżąco aktualizowanemu dziennikowi budowy.
Etap A1-A2, B1-B2
Telefon
Wiadomość