logo
Lokalizacja
Śródmieście
Ulokuj się najkorzystniej
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnym cenach.
O inwestycji

Nadmotławie Estate to prestiżowa inwestycja przeznaczona dla osób zainteresowanych nabyciem nieruchomości na wynajem w centrum Gdańska, położona nad urokliwym brzegiem Motławy, z pięknym widokiem na rzekę i Stare Miasto.

Bliska odległość kładki na Ołowiankę zapewnia szybkie dotarcie do najbardziej urokliwych części miasta: kwadrans spacerem do słynnego Żurawia, niecałe 10 minut do Muzeum II Wojny Światowej, czy 20 minut do Fontanny Neptuna.

Nowoczesny charakter i luksus znajdzie odbicie w elewacjach wykorzystujących kamień, miedź i szkło oraz ekskluzywnych wnętrzach. Zaletą inwestycji jest to, że mimo łatwego dostępu do centrum i wielu gdańskich atrakcji, na Nadmotławiu panuje zaskakująca cisza, która pozwala na odpoczynek.

Nadmotławie Estate zaprojektowane zostało z myślą o najwyższym komforcie życia, jak i długofalowych i skutecznych inwestycjach w nieruchomości. Gości będzie witać portier w eleganckim lobby połączonym ze strefą odpoczynku z kominkiem. Inwestycja będzie posiadać takie udogodnienia jak: wewnętrzny fitness, bogato wyposażoną strefę kids play, a nawet przechowalnię bagażu.

W pobliżu inwestycji znajdzie się pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, puby i liczne punkty usługowe.

Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Śródmieście
Lokalizacja
ul. Sienna Grobla

Nadmotławie Estate położone jest w samym centrum miasta przy ulicy Sienna Grobla, na nabrzeżu tzw. Polskiego Haka, czyli ujścia rzeki Motławy do Martwej Wisły. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdańsku, sąsiadująca z historyczną zabudową Starego Miasta. Inwestycja posiada bezpośredni dostęp do wody, a kilkaset metrów od niej znajduje się Marina na Stępce. Jej sąsiedztwo z pewnością ucieszy amatorów żeglarstwa i innych sportów wodnych. Miłośników miejskiego stylu życia zainteresuje bliskość restauracji i barów. Bliska odległość kładki na Ołowiankę zapewnia szybkie dotarcie do najbardziej urokliwych części miasta: kwadrans spacerem do słynnego Żurawia, niecałe 10 minut do Muzeum II Wojny Swiatowej, czy 20 minut na Długi Targ.

Mapa
Panorama 3D
Nadmotławie Estate
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

Inwestycja posiada bezpośredni dostęp do wody, a kilkaset metrów od niej znajduje się Marina na Stępce. Jej sąsiedztwo z pewnością ucieszy amatorów żeglarstwa i innych sportów wodnych. Miłośników miejskiego stylu życia zainteresuje bliskość restauracji i barów. Bliska odległość kładki na Ołowiankę zapewnia szybkie dotarcie do najbardziej urokliwych części miasta: kwadrans spacerem do słynnego Żurawia, niecałe 10 minut do Muzeum II Wojny Swiatowej, czy 20 minut na Długi Targ.

Odległość od centrum
1.6 km
Odległość od morza
8.9 km
Plan osiedla

Dzięki szczegółowemu planowi osiedla dowiesz się więcej na temat rozmieszczenia konkretnych etapów inwestycji oraz lokalizacji dodatkowych obszarów zainteresowania.

Wysoki standard inwestycji
Wewnętrzna siłownia
Wewnętrzna siłownia
Nasze inwestycje wychodzą naprzeciw potrzebom aktywnych osób dbających o kondycję fizyczną. Wewnętrzne siłownie położone na terenie osiedli gwarantują mieszkańcom oszczędność czasu oraz umożliwiają stały dostęp do nowoczesnych i profesjonalnych urządzeń.
Lobby z portierem
Lobby z portierem
W części naszych budynków znajduje się lobby z portierem. To rozwiązanie zwiększa nie tylko bezpieczeństwo, ale również podnosi prestiż osiedla.

Kliknij w przycisk by wyświetlić więcej/mniej zalet inwestycji VISTA.

Dziennik budowy
Sprawdź jak przebiegają prace nad poszczególnymi etapami inwestycji dzięki na bieżąco aktualizowanemu dziennikowi budowy.
Etap D, E
Wszystkie zdjęcia z budowy wykonywane są na bieżąco. W razie prośby o dodatkowe zdjęcia prosimy o kontakt bezpośredni.
Poznaj też inne inwestycje
Sprawdź, jakie jeszcze propozycje ma dla Ciebie ROBYG i wybierz mieszkanie idealne dopasowane do Ciebie.
Nowy Port
Porto
Nadmorska, ekskluzywna enklawa, po brzegi wypełniona zielenią, w której życie toczy się leniwie jak w letnie wakacje.
Śródmieście
Nadmotławie Apartments
Zamieszkaj nad Motławą!
Telefon
Wiadomość