logo
Lokalizacja
Nowy Port
Nadmorska, ekskluzywna enklawa, po brzegi wypełniona zielenią, w której życie toczy się leniwie jak w letnie wakacje.
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnym cenach.
O inwestycji

ZOBACZ FOLDER INWESTYCJI PORTO

PORTO to elegancka, minimalistyczna zabudowa mieszkalna położona przy ulicy Letnickiej, na pograniczu Nowego Portu i Brzeźna. Niewysokie, pięciopiętrowe budynki, z przestrzenią za oknami i piękną panoramą, zanurzone w bujnej okalającej je roślinności, zapewniają kameralną i relaksującą atmosferę. Położone niedaleko Zatoki Gdańskiej, oferują widok na morze a jednocześnie swobodny dostęp do atrakcji aglomeracji miejskiej. 

Elewacje wykonane z wysokiej jakości materiałów utrzymane w wyciszonym kolorze plażowego piasku cieszą oczy i koją nastrój. Drewniane tarasy przywodzą na myśl plażowe konstrukcje molo podczas gdy ekskluzywne, dwupoziomowe lobby z portierem zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Eleganckie, przejrzyste niczym lustro wody, szklane tafle balkonowych balustrad i panoramiczne okna, pozwalają światłu wypełnić po brzegi wnętrze apartamentów. Nastrojowe, przestronne tarasy dachowe i widok na morze oraz ogród, podnoszą poczucie codziennego komfortu. 

Swoją przystań w PORTO mają również dzieci. Bogato wyposażone, liczne place zabaw, nawiązujące do nadmorskiego charakteru inwestycji zachęcają najmłodszych do ruchu na świeżym powietrzu i zapewniają im przyjazną i bezpieczną przestrzeń do zabawy.

Metraże
28,91-93,53m²
Liczba pokoi
1-4
Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Nowy Port
Lokalizacja
ul. Letnicka, 80-536

Wędrując palcem po mapie Gdańska, zatrzymaj się przy ulicy Letnickiej, niedaleko Zatoki Gdańskiej, na pograniczu Nowego Portu i modnego Brzeźna. Miejsce, w którym znajduje się PORTO, ma wszystkie zalety cechujące nadmorskie, wypoczynkowe lokalizacje a jednocześnie rozbudowaną infrastrukturę drogową, sieć szkół, przedszkoli i sklepów. Bez problemu w ciągu kwadransa dojedziesz samochodem do centrum miasta i innych popularnych miejsc Gdańska — Politechniki, Uniwersytetu czy Centrum Biznesowego Olivia.

Mapa
Panorama 3D
PORTO
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

Jeżeli jesteś eko i wolisz rower lub tramwaj nic prostszego. W pobliżu osiedla biegnie malownicza ścieżka rowerowa prowadząca pasem nadmorskim aż do Gdyni. W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajduje się także przystanek tramwajowy.

Odległość od centrum
8.1 km
Odległość od morza
1.0 km
Plan osiedla

Dzięki szczegółowemu planowi osiedla dowiesz się więcej na temat rozmieszczenia konkretnych etapów inwestycji oraz lokalizacji dodatkowych obszarów zainteresowania.

Wysoki standard inwestycji
Nowoczesne balkony, loggie, tarasy i ogródki
Nowoczesne balkony, loggie, tarasy i ogródki
Do naszych mieszkań przynależą przeszklone oraz przestronne balkony, loggie, tarasy i zaaranżowane ogródki na parterach. Zostały one wykonane ze starannością o każdy detal stanowiąc zapewnienie bezpieczeństwa, jakości, oraz nowoczesnego designu. Balkony są wykończone mrozoodpornymi oraz antypoślizgowymi płytkami wykonanymi z gresu. Dodatkowo zastosowanie nowoczesnych łączników balkonowych powiększa zyski cieplne.
Tereny zielone o podwyższonym standardzie
Tereny zielone o podwyższonym standardzie
Zaprojektowane przez architekta zieleni wewnętrzne strefy zielone obejmują: bogatą i różnorodną roślinność, place zieleni, ławki oraz stylowo oświetlone miejsca do wypoczynku. Na ich terenie znajdują się również wygodne i bezpieczne chodniki, które są przystosowane dla wózków, rolkarzy, rowerów oraz segwayów.

To nie wszystkie zalety wysokiego standardu w inwestycji PORTO. Jeśli chcesz poznać więcej udogodnień, kliknij w przycisk i dowiedz się co jeszcze czeka na Ciebie!

Nieruchomości (0)
dostępne w inwestycji
Sortuj wg:
Dziennik budowy
Sprawdź jak przebiegają prace nad poszczególnymi etapami inwestycji dzięki na bieżąco aktualizowanemu dziennikowi budowy.
Etap A, B
Etap O, P
Etap E
Telefon
Wiadomość