logo
Lokalizacja
Nowy Port
Tuż nad morzem, blisko centrum
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnym cenach.
O inwestycji

ZOBACZ FOLDER OSIEDLA FARO

Wygodna przestrzeń w doskonałej lokalizacji – takie jest właśnie FARO, które powstaje na pograniczu Brzeźna i Nowego Portu. Niedaleko morza a jednocześnie blisko centrum Gdańska, dla tych, którzy z jednej strony pragną spokojnego miejsca w enklawie zieleni, a z drugiej chcą cieszyć się wygodą wynikającą z życia w mieście.

Osiedle wyróżnia się kameralną, niewysoką zabudową z dużymi odległościami między budynkami oraz podwyższonym standardem. Architektura nawiązuje do nadmorskiego klimatu i jest harmonijnie wkomponowana w otoczenie. Bogata i różnorodna roślinność gwarantuje spokojną atmosferę sprzyjającą odprężeniu. Cała inwestycja to tylko 154 apartamenty rozmieszczone w trzech budynkach, co zapewnia spokój mieszkania.

Metraże
39,58-91,35m²
Liczba pokoi
2-4
Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Nowy Port
Lokalizacja
ul. Letnicka

Inwestycja FARO zlokalizowana jest przy ulicy Letnickiej na pograniczu Brzeźna i Nowego Portu. Ponadczasowa lokalizacja łączy w sobie doskonały dostęp zarówno do miejskiej infrastruktury, jak i Zatoki Gdańskiej oraz pięknych terenów spacerowych. W pobliżu znajduje się Park Brzeźnieński im. J.J. Haffnera, plaża w Brzeźnie czy malownicza ścieżka rowerowa prowadząca pasem nadmorskim aż do Gdyni.

FARO
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

W FARO z łatwością poczujesz wakacyjny klimat i skorzystasz z uroków wyjątkowej destynacji!

Odległość od centrum
8.1 km
Odległość od morza
1.0 km
Plan osiedla

Dzięki szczegółowemu planowi osiedla dowiesz się więcej na temat położenia budynku oraz lokalizacji dodatkowych obszarów zainteresowania.

Wysoki standard inwestycji
Energooszczędne i ekologiczne panele fotowoltaiczne
Energooszczędne i ekologiczne panele fotowoltaiczne
Panele fotowoltaiczne umożliwiają zasilanie części wspólnych w energię poprzez wykorzystanie światła słonecznego. Jest to ekologiczne i nowoczesne rozwiązanie, które powoduje obniżenie rachunków za prąd oraz ma korzystny wpływ na środowisko naturalne.
ROBYG Smart House
ROBYG Smart House
Inteligentny system zarządzania oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem w mieszkaniu. Dajemy więcej niż inni. Rozwiązanie wyznacza nowy standard na rynku mieszkań w Polsce. Zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i komfort. ROBYG SMART HOUSE by Keemple to nowoczesna technologia umożliwiająca zdalne sterowanie mieszkaniem w zakresie oświetlenia, urządzeń elektronicznych oraz systemu bezpieczeństwa. To lepsza wydajność oraz oszczędność dla domowego budżetu.

Znajdź mieszkanie dla siebie w inwestycji FARO.

Nieruchomości (0)
dostępne w inwestycji
Sortuj wg:
Dziennik budowy
Sprawdź jak przebiegają prace nad poszczególnymi etapami inwestycji dzięki na bieżąco aktualizowanemu dziennikowi budowy.
F, G, H
Telefon
Wiadomość