logo
Lokalizacja
Chełm
Ciesz się życiem wielkiego miasta, mieszkając blisko terenów zielonych.
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnym cenach.
O inwestycji

Park Południe to nowoczesne, rodzinne osiedle powstające w otoczeniu bujnej zieleni zaaranżowanej w wyjątkowy park. Inwestycja usytuowana jest przy ul. Wielkopolskiej, w pełnej perspektyw, dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Chełm.

Największy atut Parku Południe stanowi malowniczy, przyjazny zmysłom park sensoryczny, nowoczesna, elegancka zabudowa, która mimo dużych przeszkleń zapewnia mieszkańcom komfort oraz poczucie prywatności. Osiedle jest jednym z niewielu miejsc, którego mieszkańcy będą mogli cieszyć się przywilejami prywatnego parku.

Inwestycja powstaje z myślą o osobach nowoczesnych, chcących cieszyć się życiem w dużym mieście, przy jednoczesnym sąsiedztwie licznych terenów zielonych oraz rekreacyjnych. To przystępna oferta dla tych, którzy nie chcą przepłacać.

Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Chełm
Lokalizacja
ul. Wielkopolska, 80-001

Park Południe powstaje przy ul. Wielkopolskiej w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Chełm. Rozbudowana infrastruktura drogowa oraz komunikacyjna zapewnią sprawne dotarcie do wszystkich części Gdańska. Bliskość obydwu Obwodnic umożliwi szybki dojazd do centrum miasta, a powstanie nowych linii tramwajowych, przystanków autobusowych, ścieżek rowerowych i buspasa dodatkowo usprawni komunikację miejską.

Lokalizacja osiedla już dzisiaj oferuje mieszkańcom wszelkie udogodnienia wynikające z mieszkania w dużym mieście: dostęp do dobrych przedszkoli, szkół, żłobków, komunikacji publicznej i opieki medycznej oraz dogodny dojazd do wszystkich części miasta. Po wdrożeniu planowanych przez miasto rozwiązań komunikacyjnych, których pierwszym etapem była budowa węzła przy ul. Jabłoniowej i Warszawskiej, stała się jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Mapa
Panorama 3D
Park Południe
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

Przyszłych mieszkańców z pewnością ucieszą zmiany komunikacyjne planowane przez miasto, które za zaowocują rozładowaniem ruchu miejskiego oraz zwiększeniem bezpieczeństwa i potencjału rozwojowego dzielnic południowych.

Odległość od centrum
7.2 km
Odległość od morza
15.0 km
Plan osiedla

Dzięki szczegółowemu planowi osiedla dowiesz się więcej na temat rozmieszczenia konkretnych etapów inwestycji oraz lokalizacji dodatkowych obszarów zainteresowania.

Wysoki standard inwestycji
Nowoczesne balkony i ogródki
Nowoczesne balkony i ogródki
Do naszych mieszkań przynależą przeszklone oraz przestronne balkony i zaaranżowane ogródki na parterach. Zostały one wykonane ze starannością o każdy detal stanowiąc zapewnienie bezpieczeństwa, jakości, oraz nowoczesnego designu. Balkony są wykończone mrozoodpornymi oraz antypoślizgowymi płytkami wykonanymi z gresu. Dodatkowo zastosowanie nowoczesnych łączników balkonowych powiększa zyski cieplne.
Ekologiczne oświetlenie LED w częściach wspólnych
Ekologiczne oświetlenie LED w częściach wspólnych
W częściach wspólnych budynków stosujemy energooszczędne oraz ekologiczne oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu. Znacznie zmniejsza ono zużycie energii elektrycznej oraz nie zawiera szkodliwej rtęci. System jest przyjazny środowisku i korzystnie wpływa na zdrowie oraz kieszeń mieszkańców.

 Jeśli chcesz poznać więcej udogodnień, kliknij w przycisk i dowiedz się co jeszcze czeka na Ciebie!

Dziennik budowy
Sprawdź jak przebiegają prace nad poszczególnymi etapami inwestycji dzięki na bieżąco aktualizowanemu dziennikowi budowy.
Etap D
Etap E
Etap F
Etap G
Etap H
Garaż
Poznaj też inne inwestycje
Sprawdź, jakie jeszcze propozycje ma dla Ciebie ROBYG i wybierz mieszkanie idealne dopasowane do Ciebie.
Ujeścisko-Łostowice
Więcej
Zapragnij więcej i sięgnij po więcej.
Jasień
Stacja Nowy Gdańsk
Żyj wygodnie!
Telefon
Wiadomość