logo
Lokalizacja
Ujeścisko-Łostowice
Zapragnij więcej i sięgnij po więcej. Po wysoki standard w atrakcyjnej cenie w dogodnej lokalizacji.
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnym cenach.
O inwestycji

Osiedle Więcej to Twoje wymarzone miejsce na pierwszy życiowy przystanek, którym jest własne mieszkanie. Na osiedlu Więcej położonym na Łostowicach powstanie 6 małych, nowoczesnych budynków z mansardowymi dachami.

Przestronne, słoneczne mieszkania o ponadstandardowej wysokości i dużych balkonach oraz miejsca do relaksu, w tym urządzenia rekreacyjne i miejsce na grilla z przyjaciółmi, zadowolą każdego, dla kogo ważna jest wygoda i czas dla siebie i znajomych.

Okoliczne tereny zielone sprzyjają utrzymaniu dobrej kondycji, zaś ciekawe place zabaw to argument dla młodych rodziców. Dodatkowym atutem dla osób mobilnych, które poruszają się po całym Trójmieście jest lokalizacja blisko Obwodnicy oraz ważnego węzła komunikacyjnego.

Zapragnij więcej i sięgnij po więcej. Po wysoki standard w atrakcyjnej cenie w dogodnej lokalizacji. Po plany i marzenia realizowane w rytmie Twojego życia.

Metraże
53,7-67,11m²
Liczba pokoi
3-4
Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Ujeścisko-Łostowice
Lokalizacja
ul. Ofiar Grudnia 70, 80-180

Osiedle Więcej położone jest w dobrze skomunikowanej i rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Łostowice. W pobliżu znajdują się sklepy, dyskont spożywczy, szkoła, przedszkole oraz obiekty sportowo-rekreacyjne.

Dzięki bliskości Obwodnicy Trójmiasta i węzła komunikacyjnego sprawnie i szybko dojedziesz do centrum miasta, ale też do miast przyległych do Gdańska. Dodatkowym udogodnieniem nie tylko dla kierowców będzie pobliska ul. Nowa Świętokrzyska, w ramach której zostanie rozbudowana komunikacja miejska.

Mapa
Panorama 3D
Więcej
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

Kupując mieszkanie na osiedlu Więcej, inwestujesz w lokalizację z perspektywą intensywnego rozwoju. Łostowice to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, oferująca już dziś swoim mieszkańcom wszystko, czego potrzebują w codziennym, wygodnym życiu.

Odległość od centrum
7.2 km
Odległość od morza
15.8 km
Plan osiedla

Dzięki szczegółowemu planowi osiedla dowiesz się więcej na temat rozmieszczenia konkretnych etapów inwestycji oraz lokalizacji dodatkowych obszarów zainteresowania.

Wysoki standard inwestycji
Ekologiczne oświetlenie LED w częściach wspólnych
Ekologiczne oświetlenie LED w częściach wspólnych
W częściach wspólnych budynków stosujemy energooszczędne oraz ekologiczne oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu. Znacznie zmniejsza ono zużycie energii elektrycznej oraz nie zawiera szkodliwej rtęci. System jest przyjazny środowisku i korzystnie wpływa na zdrowie oraz kieszeń mieszkańców.
Nowoczesne balkony i ogródki
Nowoczesne balkony i ogródki
Do naszych mieszkań przynależą przeszklone oraz przestronne balkony i zaaranżowane ogródki na parterach. Zostały one wykonane ze starannością o każdy detal stanowiąc zapewnienie bezpieczeństwa, jakości, oraz nowoczesnego designu. Balkony są wykończone mrozoodpornymi oraz antypoślizgowymi płytkami wykonanymi z gresu. Dodatkowo zastosowanie nowoczesnych łączników balkonowych powiększa zyski cieplne.

Kliknij w przycisk by wyświetlić więcej/mniej zalet osiedla Więcej.

Nieruchomości (0)
dostępne w inwestycji
Sortuj wg:
Dziennik budowy
Sprawdź jak przebiegają prace nad poszczególnymi etapami inwestycji dzięki na bieżąco aktualizowanemu dziennikowi budowy.
Etap A
Etap B
Etap C
Wszystkie zdjęcia z budowy wykonywane są na bieżąco. W razie prośby o dodatkowe zdjęcia prosimy o kontakt bezpośredni.
Poznaj też inne inwestycje
Sprawdź, jakie jeszcze propozycje ma dla Ciebie ROBYG i wybierz mieszkanie idealne dopasowane do Ciebie.
Ujeścisko-Łostowice
Wiśniowa Aleja
Zamieszkaj przy Wiśniowej Alei
Chełm
Park Południe
Ciesz się życiem wielkiego miasta, mieszkając blisko terenów zielonych.
Telefon
Wiadomość