logo
Lokalizacja
Ujeścisko-Łostowice
Poznaj najlepszy Moment, by zamieszkać!
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnym cenach.
O inwestycji

ZOBACZ FOLDER INWESTYCJI MOMENT

Moment to kameralne osiedle usytuowane na skraju lasu w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ujeścisko. Inwestycja dedykowana jest osobom poszukującym zacisznego, spokojnego, a zarazem świetnie skomunikowanego miejsca do mieszkania.
Osiedle Moment łączy w sobie bliskość natury, terenów zielonych z doskonałą lokalizacją blisko centrum miasta. Położone jest przy ul. Łódzkiej w Gdańsku bezpośrednio na skraju lasu, w pobliżu punktu widokowego Kozacza Góra, parku, ścieżek rowerowych i terenów spacerowych.

W najbliższej okolicy osiedla znajduje się doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oferująca bliskość m.in. sklepów, przedszkola, żłobka czy przychodni zdrowia.

Wysokie mieszkania na ostatnich piętrach, duże balkony, imponujące przeszklenia, hale garażowe i przyjazny dzieciom plac zabaw to cechy, tworzące przestrzeń, w której będzie się komfortowo mieszkało.

Metraże
31,71-83,32m²
Liczba pokoi
1-4
Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Ujeścisko-Łostowice
Lokalizacja
ul. Łódzka 62, 80-180 Gdańsk

Nie ma lepszego miejsca, by zamieszkać, niż osiedle Moment

Wyjątkowe, kameralne położenie inwestycji, świetnie rozbudowana sieć komunikacyjna oraz rozwinięta infrastruktura dzielnicy pozwolą mieszkańcom osiedla w pełni korzystać z uroków i możliwości, jakie oferuje Gdańsk.

Dzięki położeniu przy ważnym węźle komunikacyjnym z osiedla Moment można sprawnie dojechać do centrum Gdańska czy biznesowej części Wrzeszcza. Zaledwie 5 minut samochodem zajmuje dotarcie stąd do obwodnicy Trójmiasta czy trasy W-Z.

Mapa
Panorama 3D
Moment
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

Wkrótce, w ramach inwestycji w infrastrukturę drogową, Miasto Gdańsk planuje budowę ulicy Nowej Świętokrzyskiej, która łączyć się będzie z Aleją Havla i Nową Bulońską. To rozwiązanie zapewni przyszłym mieszkańcom maksimum bezpieczeństwa oraz dodatkowo usprawni ruch drogowy. A już dziś, dzięki sąsiedztwu skrzyżowania Alei Havla i ulicy Świętokrzyskiej wystarczy tylko 10 minut jazdy samochodem z osiedla, by dotrzeć do centrum Gdańska lub na nieodległą Morenę i Chełm.

Odległość od centrum
5.9 km
Odległość od morza
13.9 km
Plan osiedla

Dzięki szczegółowemu planowi osiedla dowiesz się więcej na temat rozmieszczenia konkretnych etapów inwestycji oraz lokalizacji dodatkowych obszarów zainteresowania.

Wysoki standard inwestycji
Skośny dach i elegancka elewacja
Skośny dach i elegancka elewacja
Elewacja w postaci malowanego tynku mineralnego, z elementami ozdobnymi, wysoko odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Ekologiczne oświetlenie LED w częściach wspólnych
Ekologiczne oświetlenie LED w częściach wspólnych
W częściach wspólnych budynków stosujemy energooszczędne oraz ekologiczne oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu. Znacznie zmniejsza ono zużycie energii elektrycznej oraz nie zawiera szkodliwej rtęci. System jest przyjazny środowisku i korzystnie wpływa na zdrowie oraz kieszeń mieszkańców.

To nie wszystkie zalety wysokiego standardu w inwestycji Moment. Jeśli chcesz poznać więcej udogodnień, kliknij w przycisk i dowiedz się co jeszcze czeka na Ciebie!

Nieruchomości (0)
dostępne w inwestycji
Sortuj wg:
Dziennik budowy
Sprawdź jak przebiegają prace nad poszczególnymi etapami inwestycji dzięki na bieżąco aktualizowanemu dziennikowi budowy.
Etap A
Etap B,C
Etap D
Wszystkie zdjęcia z budowy wykonywane są na bieżąco. W razie prośby o dodatkowe zdjęcia prosimy o kontakt bezpośredni.
Poznaj też inne inwestycje
Sprawdź, jakie jeszcze propozycje ma dla Ciebie ROBYG i wybierz mieszkanie idealne dopasowane do Ciebie.
Chełm
Park Południe
Ciesz się życiem wielkiego miasta, mieszkając blisko terenów zielonych.
Ujeścisko-Łostowice
Więcej
Zapragnij więcej i sięgnij po więcej. Po wysoki standard w atrakcyjnej cenie w dogodnej lokalizacji.
Telefon
Wiadomość