logo
Lokalizacja
Piecki-Migowo
Osiedle w sercu miasta
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnym cenach.
O inwestycji

Zamieszkaj w sercu miasta i bądź blisko znajomych, rozrywki i wydarzeń kulturalnych. Inwestycja wyróżnia się ze względu na nowoczesną, kaskadową architekturę budynków z przeszkleniami oraz roztaczający się z mieszkań przepiękny widok na panoramę miasta i morze.

Osiedle może zainteresować zarówno młodych, aktywnych ludzi, dla których liczy się bliskość centrum miasta oraz rozwinięta infrastruktura dookoła osiedla, jak i rodziny ze względu na sąsiedztwo obiektów handlowo-usługowych, terenów zielonych, szkół oraz przedszkoli. Dodatkowy atut stanowi również bliskość Centrum Handlowego Morena z kinem, siłownią, sklepami i restauracjami.

Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Piecki-Migowo
Lokalizacja
ul. Rakoczego

Osiedle Morenova gwarantuje nie tylko bliskość zieleni oraz doskonałe widoki. Bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej (minuta do przystanku tramwajowego, przystanek autobusowy i Pomorska Kolej Metropolitalna) oraz rozbudowana sieć drogowa umożliwiają mieszkańcom szybki i sprawny transport.

Morenova
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

Dojazd na starówkę zajmie 9 minut, natomiast w 10 minut można dojechać do trójmiejskiej obwodnicy oraz handlowego, kulturalnego i biznesowego centrum miasta.

Odległość od centrum
4.5 km
Odległość od morza
8.6 km
Plan osiedla

Dzięki szczegółowemu planowi osiedla dowiesz się więcej na temat rozmieszczenia konkretnych etapów inwestycji oraz lokalizacji dodatkowych obszarów zainteresowania.

Wysoki standard inwestycji
ROBYG Smart House
ROBYG Smart House
Inteligentny system zarządzania oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem w mieszkaniu. Dajemy więcej niż inni. Rozwiązanie wyznacza nowy standard na rynku mieszkań w Polsce. Zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i komfort. ROBYG SMART HOUSE by Keemple to nowoczesna technologia umożliwiająca zdalne sterowanie mieszkaniem w zakresie oświetlenia, urządzeń elektronicznych oraz systemu bezpieczeństwa. To lepsza wydajność oraz oszczędność dla domowego budżetu.
Ekologiczne oświetlenie LED w częściach wspólnych
Ekologiczne oświetlenie LED w częściach wspólnych
W częściach wspólnych budynków stosujemy energooszczędne oraz ekologiczne oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu. Znacznie zmniejsza ono zużycie energii elektrycznej oraz nie zawiera szkodliwej rtęci. System jest przyjazny środowisku i korzystnie wpływa na zdrowie oraz kieszeń mieszkańców.

Więcej informacji na temat bieżących inwestycji udzielą Ci nasi doradcy w Biurach Sprzedaży. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem strony.

Telefon
Wiadomość