logo
Lokalizacja
Piecki-Migowo
Twój widok na przyszłość
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnych cenach.
O inwestycji

ZOBACZ FOLDER INWESTYCJI VISTA

Wygoda, zieleń i przestrzeń w sercu miasta - z takim zamysłem została zaprojektowana nowa inwestycja ROBYG zlokalizowana w popularnej części gdańskiej dzielnicy Piecki-Migowo przy ulicy Myśliwskiej.

VISTA to wyróżniający się wysokim standardem kameralny apartamentowiec z prywatną siłownią i strefą kids play. Położony tak, by z mieszkań roztaczał się widok na wzgórza, patio i zielone tereny oraz panoramę Gdańska.

VISTA charakteryzuje się ponadczasową architekturą łączącą klasyczną biel z nowoczesnymi elementami elewacji w stonowanej kolorystyce grafitu i drewna. Jedną z największych zalet inwestycji są przestronne ogródki, słoneczne balkony oraz imponujące tarasy na ostatniej kondygnacji budynku.

To idealne miejsce dla tych, którzy poszukują przestrzeni w doskonałej lokalizacji Gdańska umożliwiającej jednocześnie bliski dostęp do wszystkich niezbędnych usług i komfortowy dojazd do centrum miasta.

Metraże
68.26
Liczba pokoi
3
Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Piecki-Migowo
Lokalizacja
ul. Myśliwska 32

Zamieszkaj w apartamentach blisko centrum z widokiem na wzgórza Moreny.

Inwestycja VISTA znajduje się w niezwykle atrakcyjnej dzielnicy na mapie Gdańska – Piecki-Migowo przy ul. Myśliwskiej/Bulońskiej.

W najbliższym sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, kino, a także Galeria Handlowa Morena, restauracje, markety i siłownie.

Planowana jest także budowa Nowej Politechnicznej. Projekt trasy uwzględniać będzie linię tramwajową oraz drogi piesze i trasę rowerową. Nowe rozwiązania dodatkowo usprawnią ruch i zapewnią komfortowy dojazd do innych części Gdańska.

VISTA
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

To idealna lokalizacja oferująca przyszłym mieszkańcom sprawny dojazd do najważniejszych dzielnic Gdańska – dzięki licznym połączeniom linii autobusowych i tramwajowych, a także świetnym rozwiązaniom drogowym np. nowopowstałej al. Pawła Adamowicza. W sąsiedztwie inwestycji działa również Pomorska Kolej Metropolitalna oraz nowa linia tramwajowa z przystankiem w odległości 4 minut spaceru

Odległość od centrum
5.6 km
Odległość od morza
9.0 km
Plan osiedla

Dzięki szczegółowemu planowi osiedla dowiesz się więcej na temat rozmieszczenia konkretnych etapów inwestycji oraz lokalizacji dodatkowych obszarów zainteresowania.

Wysoki standard inwestycji
Wewnętrzna strefa Kids Play
Wewnętrzna strefa Kids Play
Przez cały rok mieszkańcy będą mogli korzystać z wewnętrznej strefy Kids Play w budynku. Dla najmłodszych architekci przewidzieli także zewnętrzny plac zabaw.
Wewnętrzna siłownia
Wewnętrzna siłownia
Nasze inwestycje wychodzą naprzeciw potrzebom aktywnych osób dbających o kondycję fizyczną. Wewnętrzne siłownie położone na terenie osiedli gwarantują mieszkańcom oszczędność czasu oraz umożliwiają stały dostęp do nowoczesnych i profesjonalnych urządzeń.

Kliknij w przycisk by wyświetlić więcej/mniej zalet inwestycji VISTA.

Nieruchomości (0)
dostępne w inwestycji
Sortuj wg:
Dziennik budowy
Sprawdź jak przebiegają prace nad poszczególnymi etapami inwestycji dzięki na bieżąco aktualizowanemu dziennikowi budowy.
Etap A
Poznaj też inne inwestycje
Sprawdź, jakie jeszcze propozycje ma dla Ciebie ROBYG i wybierz mieszkanie idealne dopasowane do Ciebie.
Ujeścisko-Łostowice
Wiśniowa Aleja
Zamieszkaj przy Wiśniowej Alei
Kowale
Szumilas
Zamieszkaj na skraju prywatnego lasu
Telefon
Wiadomość