logo
Lokalizacja
Piecki-Migowo
Słoneczna Morena
Zamieszkaj wśród zieleni
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnym cenach.
O inwestycji

Słoneczna Morena to nowoczesne osiedle usytuowane w środku miasta, które wyróżnia dodatkowo otoczenie bujnych zielonych terenów oraz rozbudowanej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej, zachęcające do aktywnego spędzania czasu.

Inwestycja to prawdziwa oaza w mieście, gdyż aż 30% działki, na której powstaje — czyli ponad 4 ha — stanowią tereny zielone. Na terenie osiedla znajduje się kompleks mieszkań, apartamentów wielopoziomowych z ogródkami oraz domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowych.

Z myślą o najmłodszych na terenie inwestycji znajdują się place zabaw oraz powstaje wewnętrzna strefa kids play. Osoby aktywne mogą skorzystać z boiska wielofunkcyjnego oraz zewnętrznej strefy fitness. Na terenie osiedla powstało również specjalne miejsce do relaksu, gdzie na wygodnych leżakach można wypocząć na łonie natury. Ponadto w celu poprawienia komfortu mieszkańców powstał obiekt handlowo-usługowy. W niedalekim sąsiedztwie mieści się również Centrum Handlowe Morena ze sklepami, siłownią, kinem i restauracjami.

Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Piecki-Migowo
Lokalizacja
ul. Lema

Osiedle Słoneczna Morena umiejscowione jest pomiędzy dwoma centrami Gdańska: handlowym (Wrzeszcz) i kulturalnym (Stare Miasto).

Doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna oraz drogowa umożliwiają mieszkańcom szybki i łatwy dojazd do kluczowych miejsc w Trójmieście. W sąsiedztwie inwestycji funkcjonuje Pomorska Kolej Metropolitalna oraz nowa linia tramwajowa z przystankiem przy osiedlu.

Słoneczna Morena
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdziesz rozbudowaną sieć usługowo-handlową.

Odległość od centrum
6.0 km
Odległość od morza
11.0 km
Plan osiedla

Dzięki szczegółowemu planowi osiedla dowiesz się więcej na temat rozmieszczenia konkretnych etapów inwestycji oraz lokalizacji dodatkowych obszarów zainteresowania.

Wysoki standard inwestycji
Strefa Kids Play
Strefa Kids Play
Na terenie naszych inwestycji znajdują się zadaszone strefy kids play dla dzieci, gwarantujące najmłodszym mnóstwo radości, dobrej zabawy oraz możliwość organizowania imprez urodzinowych.
ROBYG Smart House
ROBYG Smart House
Inteligentny system zarządzania oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem w mieszkaniu. Dajemy więcej niż inni. Rozwiązanie wyznacza nowy standard na rynku mieszkań w Polsce. Zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i komfort. ROBYG SMART HOUSE by Keemple to nowoczesna technologia umożliwiająca zdalne sterowanie mieszkaniem w zakresie oświetlenia, urządzeń elektronicznych oraz systemu bezpieczeństwa. To lepsza wydajność oraz oszczędność dla domowego budżetu.

Klikając w przycisk możesz podejrzeć więcej/mniej zalet osiedla.

Poznaj też inne inwestycje
Sprawdź, jakie jeszcze propozycje ma dla Ciebie ROBYG i wybierz mieszkanie idealne dopasowane do Ciebie.
Piecki-Migowo
Morenova
Osiedle w sercu miasta
Piecki-Migowo
Słoneczna Morena Elite
Nadmorska, ekskluzywna enklawa, po brzegi wypełniona zielenią, w której życie toczy się leniwie jak w letnie wakacje.
Telefon
Wiadomość