logo
Lokalizacja
Letnica
Nowy kierunek Gdańska. Twój nowy kierunek.
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnym cenach.
O inwestycji

ZOBACZ FOLDER INWESTYCJI NOWA LETNICA

Kilkaset metrów do morza i plaży, otoczenie terenów zielonych, a jednocześnie nowoczesna, wielkomiejska zabudowa - to najważniejsze cechy osiedla Nowa Letnica. Gdy dodamy do tego piękny widok na Zatokę Gdańską, świetnie rozbudowaną infrastrukturę drogową, bliskość parków i dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, Nowa Letnica jawi się jako idealna przestrzeń - nie tylko do mieszkania, ale przede wszystkim - do życia.

Oprócz nowoczesnych budynków powstaną tu liczne ścieżki rekreacyjne, strefy relaksu z oczkami wodnymi i strumykami, miejsca do gier oraz strefa fitness. Dodatkowo sąsiedztwo Stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk i hali AmberExpo zapewni doskonały dostęp do wydarzeń sportowo-rozrywkowych. Każdy znajdzie tu wiele pomysłów na ciekawe spędzanie czasu.

Wysoki standard inwestycji zagwarantuje wykorzystanie najnowszych technologii oraz użycie szlachetnych materiałów wykończeniowych wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Ponadto, dzięki całodobowemu monitoringowi, lobby z portierem i nowoczesnemu systemowi ROBYG SMART HOUSE, każdy poczuje się tutaj komfortowo i bezpiecznie.

Nowa Letnica to świetna propozycja dla osób, które szukają atrakcyjnej lokalizacji za rozsądną cenę. Do morza rowerem dojedziemy stąd w zaledwie 9 minut. Tylko dwie minuty więcej zajmie nam droga samochodem do centrum miasta.

Metraże
62,68-121,5m²
Liczba pokoi
3-5
Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Letnica
Lokalizacja
ul. Starowiejska, 80-534

Nowa Letnica znajduje się w samym sercu doskonale skomunikowanej, północnej części Gdańska, pomiędzy ulicami Suchą i Starowiejską. Osiedle powstaje zaledwie kilkaset metrów od Stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk i w sąsiedztwie Drogi Zielonej. To jedna z najważniejszych arterii komunikacyjnych Gdańska, zapewniająca komfortowy wyjazd z miasta w kierunku obwodnicy południowej przez tunel pod Martwą Wisłą.

Mapa
Panorama 3D
Nowa Letnica
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

Mimo kameralnego położenia, osiedle będzie znakomicie skomunikowane z centrum. Dojazd samochodem zajmie tam zaledwie 11 minut, a alternatywą będzie dogodne połączenie komunikacją publiczną. Atrakcyjna lokalizacja umożliwi także łatwy dostęp do wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Bliskość plaży i parków oraz liczne drogi rowerowe sprzyjać będą spacerom i uprawianiu sportu.

Odległość od centrum
6.3 km
Odległość od morza
2.0 km
Plan osiedla

Dzięki szczegółowemu planowi osiedla dowiesz się więcej na temat rozmieszczenia konkretnych etapów inwestycji oraz lokalizacji dodatkowych obszarów zainteresowania.

Wysoki standard inwestycji
Wewnętrzna siłownia
Wewnętrzna siłownia
Nasze inwestycje wychodzą naprzeciw potrzebom aktywnych osób dbających o kondycję fizyczną. Wewnętrzne siłownie położone na terenie osiedli gwarantują mieszkańcom oszczędność czasu oraz umożliwiają stały dostęp do nowoczesnych i profesjonalnych urządzeń.
Wewnętrzna strefa Kids Play
Wewnętrzna strefa Kids Play
Przez cały rok mieszkańcy będą mogli korzystać z wewnętrznej strefy Kids Play w budynku. Dla najmłodszych architekci przewidzieli także zewnętrzny plac zabaw.

To nie wszystkie zalety wysokiego standardu w inwestycji Nowa Letnica. Jeśli chcesz poznać więcej udogodnień, kliknij w przycisk i dowiedz się co jeszcze czeka na Ciebie!

Nieruchomości (0)
dostępne w inwestycji
Sortuj wg:
Dziennik budowy
Sprawdź jak przebiegają prace nad poszczególnymi etapami inwestycji dzięki na bieżąco aktualizowanemu dziennikowi budowy.
Etap J,K,L
Poznaj też inne inwestycje
Sprawdź, jakie jeszcze propozycje ma dla Ciebie ROBYG i wybierz mieszkanie idealne dopasowane do Ciebie.
Nowy Port
PORTO
Nadmorska, ekskluzywna enklawa, po brzegi wypełniona zielenią, w której życie toczy się leniwie jak w letnie wakacje.
Piecki-Migowo
VISTA
Twój widok na przyszłość
Telefon
Wiadomość