logo
Lokalizacja
Jasień
Żyj wygodnie!
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnym cenach.
O inwestycji

Stacja Nowy Gdańsk to nowoczesne osiedle powstające w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - dzielnicy Jasień. To centrum życia dla młodych, aktywnych i niezależnych.

Inwestycja stanowi atrakcyjną propozycję dla rodziców, których zainteresuje bezpośrednie sąsiedztwo Centrum Edukacyjnego Jabłoniowa ze szkołą, przedszkolem i żłobkiem oraz place zabaw wraz z boiskiem wielofunkcyjnym na osiedlu. Osoby aktywne zwrócą natomiast uwagę na strefę fitness i pobliskie tereny rekreacyjne, w tym park przy ul. Lawendowe Wzgórze. Propozycją dla wszystkich jest natomiast strefa rekreacji z barbecue, dzięki której można spędzić czas w miłym gronie, na świeżym powietrzu. Mieszkańcy mogą ponadto korzystać ze sklepów, lokali usługowych i restauracji.

Stacja Nowy Gdańsk wyróżnia się 6-7 piętrową, elegancką zabudową, dużymi przeszkleniami, przestronnymi balkonami oraz pięknymi wnętrzami zaaranżowanymi przez architekta.

Metraże
73.94
Liczba pokoi
4
Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Jasień
Lokalizacja
Lawendowe Wzgórze 13

Osiedle usytuowane jest przy ul. Lawendowe Wzgórze, w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska – dzielnicy Jasień.

W najbliższym sąsiedztwie osiedla powstała nowa al. Pawła Adamowicza, a wraz z nią węzeł tramwajowo – autobusowy przy ul. Jabłoniowej. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu tej ogromnej inwestycji infrastrukturalnej mieszkańcy Stacji Nowy Gdańsk mogą jeszcze szybciej dotrzeć w ważne punkty miasta. Osiedle posiada własny przystanek autobusowy i sąsiaduje z Pomorską Koleją Metropolitalną.

W zasięgu 5-minutowego spaceru z osiedla powstała pętla autobusowo-tramwajowa i parking buforowy. Kierowcy zaś, dzięki al. Pawła Adamowicza łączącej ul. Bulońską z Jabłoniową, mogą w 2 minuty dotrzeć na Morenę, a stamtąd do Centrum i Wrzeszcza. Żadne z osiedli Jasienia nie może pochwalić się tak dobrym dostępem do nowej infrastruktury drogowej. Spodziewana rozbudowa ulicy Nowej Jabłoniowej dodatkowo poprawi komunikację z innymi dzielnicami.

Warto również wspomnieć iż bezpośredni dostęp do sklepów, lokali usługowych, restauracji i siłowni umożliwi mieszkańcom prowadzenie aktywnego trybu życia oraz szybkie załatwienie codziennych spraw.

Mapa
Panorama 3D
Stacja Nowy Gdańsk
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

Lokalizacja Stacja Nowy Gdańsk łączy w sobie domowe, kameralne zacisze w otoczeniu natury z bezpośrednim dostępem do doskonale rozwiniętej sieci dróg i infrastruktury dzielnicy w tym szkół i przedszkoli.

Takie połączenie pozwoli mieszkańcom w pełni korzystać z uroków życia w mieście.

Odległość od centrum
6.6 km
Odległość od morza
13.5 km
Plan osiedla

Dzięki szczegółowemu planowi osiedla dowiesz się więcej na temat rozmieszczenia konkretnych etapów inwestycji oraz lokalizacji dodatkowych obszarów zainteresowania.

Wysoki standard inwestycji
Podwyższony standard wykończenia części wspólnych
Podwyższony standard wykończenia części wspólnych
Na naszych osiedlach wykorzystujemy najnowsze technologie oraz stosujemy szlachetne materiały wykończeniowe takie jak: stal, klinkier, drewno, kamień, gres i marmur. Części wspólne budynków są wykończone eleganckimi fototapetami, obrazami i sztukaterią.
Cichobieżne windy
Cichobieżne windy
Wszystkie nasze budynki są wyposażone w szybkie, cichobieżne windy renomowanych marek. Stanowią one gwarancję bezpieczeństwa oraz komfortu dla mieszkańców.

Kliknij w przycisk by wyświetlić więcej/mniej zalet inwestycji Stacja Nowy Gdańsk.

Nieruchomości (0)
dostępne w inwestycji
Sortuj wg:
Dziennik budowy
Sprawdź jak przebiegają prace nad poszczególnymi etapami inwestycji dzięki na bieżąco aktualizowanemu dziennikowi budowy.
Etap E1-E2
Poznaj też inne inwestycje
Sprawdź, jakie jeszcze propozycje ma dla Ciebie ROBYG i wybierz mieszkanie idealne dopasowane do Ciebie.
Ujeścisko-Łostowice
Wiśniowa Aleja
Zamieszkaj przy Wiśniowej Alei
Jasień
Zielony Widok
Mieszkaj z widokiem!
Telefon
Wiadomość