logo
Lokalizacja
Ujeścisko-Łostowice
Twoja przytulna, miejska enklawa
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnych cenach.
O inwestycji

ZOBACZ FOLDER OSIEDLA ROSA RESIDENCE

ROSA Residence to przyjazne, spokojne osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Inwestycję zaplanowano tak, by zapewniała mieszkańcom pełne poczucie prywatności i wygody. 

18 dwupiętrowych, miejskich willi, w których na każdej kondygnacji znajdują się tylko dwa mieszkania - to idealny wybór dla osób poszukujących przytulnego, intymnego miejsca do życia. 

ROSA Residence wyróżnia się współczesnym, prostym designem nawiązującym do skandynawskiej architektury. W każdym z dwupiętrowych budynków znajduje się tylko 6 mieszkań. Część z nich posiada dobrze doświetlone, funkcjonalne antresole. Dodatkowo spore odległości pomiędzy budynkami oraz rozproszona zabudowa dają poczucie oddechu i przestrzeni.
 

Metraże
30,06-84,31m²
Liczba pokoi
1-4
Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Ujeścisko-Łostowice
Lokalizacja
ul. Śliwkowa

Inwestycja znajduje się przy ulicy Śliwkowej w prężnie rozwijającej się dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Osiedle położone jest na uboczu, dzięki czemu oferuje mieszkańcom poczucie spokoju i prywatności, a z drugiej strony bliska odległość do Al. Pawła Adamowicza, ul. Kartuskiej oraz Obwodnicy Trójmiejskiej gwarantuje sprawne dotarcie do wszystkich części Gdańska.
 

Mapa
Panorama 3D
ROSA Residence
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

Dogodna lokalizacja zapewnia także łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury, w najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe czy przychodnia. W sąsiedztwie osiedla zlokalizowane są również przystanki autobusowe i tramwajowe oraz tereny rekreacyjne.

Odległość od centrum
6.0 km
Odległość od morza
12.0 km
Plan osiedla

Inwestycja ROSA Residence jest doskonała zarówno dla singli poszukujących swojego pierwszego, wymarzonego mieszkania, jak i dla rodzin z dziećmi oczekujących bezpiecznego miejsca do życia. ROSA Residence to koncepcja odznaczająca się atrakcyjnym standardem i bardzo dobrą lokalizacją.

Wysoki standard inwestycji
ROBYG Smart House
ROBYG Smart House
Inteligentny system zarządzania oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem w mieszkaniu. Dajemy więcej niż inni. Rozwiązanie wyznacza nowy standard na rynku mieszkań w Polsce. Zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i komfort. ROBYG SMART HOUSE by Keemple to nowoczesna technologia umożliwiająca zdalne sterowanie mieszkaniem w zakresie oświetlenia, urządzeń elektronicznych oraz systemu bezpieczeństwa. To lepsza wydajność oraz oszczędność dla domowego budżetu.
Tereny zielone o podwyższonym standardzie
Tereny zielone o podwyższonym standardzie
Zaprojektowane przez architekta zieleni wewnętrzne strefy zielone obejmują: bogatą i różnorodną roślinność, place zieleni, ławki oraz stylowo oświetlone miejsca do wypoczynku. Na ich terenie znajdują się również wygodne i bezpieczne chodniki, które są przystosowane dla wózków, rolkarzy, rowerów oraz segwayów.

Zapytaj doradcę o ofertę mieszkań na osiedlu ROSA Residence

Nieruchomości (0)
dostępne w inwestycji
Sortuj wg:
Poznaj też inne inwestycje
Sprawdź, jakie jeszcze propozycje ma dla Ciebie ROBYG i wybierz mieszkanie idealne dopasowane do Ciebie.
Kowale
Szumilas
Zamieszkaj na skraju prywatnego lasu
Nowy Port
FARO
Tuż nad morzem, blisko centrum
Telefon
Wiadomość