logo
Lokalizacja
Ujeścisko-Łostowice
Zamieszkaj przy Wiśniowej Alei
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnym cenach.
O inwestycji

ZOBACZ FOLDER INWESTYCJI WIŚNIOWA ALEJA

Urokliwa, osiedlowa ścieżka, pokryta różowymi płatkami kwiatów, otoczona mnóstwem kwitnących wiśni, soczystych zielonych krzewów i kolorowych kwiatów – taka aura czeka na Ciebie na osiedlu Wiśniowa Aleja. Inwestycję tworzy sześć 3-piętrowych, nowoczesnych budynków położonych na gdańskim Ujeścisku przy ulicy Czereśniowej. To kameralne osiedle willi miejskich łączących w sobie wysoki standard w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Inwestycja wyróżniać się będzie niecodziennie zaprojektowanymi terenami zielonymi z drzewkami owocowymi i bogatymi nasadzeniami. Wiśniowa Aleja odpowiadać będzie zarówno rodzinom z dziećmi jak i singlom, którym zależy na sprawnej komunikacji z centrum miasta. To wyjątkowe miejsce dające poczucie komfortu i spotkania z naturą każdego dnia. Twoje miejsce do życia i wypoczynku. Przestronne, słoneczne mieszkania o ponadstandardowej wysokości, zróżnicowane metraże, panoramiczne okna, indywidualnie zaprojektowane części wspólne budynków, ustawne, duże balkony oraz dostępne na terenie osiedla miejsca do relaksu i plac zabaw zadowolą wszystkich, dla których ważna jest wygoda oraz czas dla siebie i bliskich.

Metraże
67,86-85,68m²
Liczba pokoi
3-4
Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Ujeścisko-Łostowice
Lokalizacja
ul. Czereśniowa

Osiedle Wiśniowa Aleja zlokalizowane jest przy ul. Czereśniowej, w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska, dzielnicy Ujeścisko. Osiedle położone jest w bliskości trasy szybkiego ruchu (trasy W-Z), Alei Pawła Adamowicza oraz nieopodal ważnej arterii komunikacyjnej, ul. Kartuskiej. Zapewnia to sprawne dotarcie do wszystkich części Gdańska, a przejażdżka do centrum miasta nie zajmie więcej niż 10 minut. Mimo swojej centralnej lokalizacji, dzięki przemyślanym rozwiązaniom, Wiśniowa Aleja to ciche miejsce świetne do rekreacji na świeżym powietrzu.

Wiśniowa Aleja
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

W najbliższym otoczeniu osiedla znajdują się sklepy i lokale o szerokiej ofercie handlowo-usługowej, centrum medyczne, nieopodal znajduje się również żłobek oraz nowe Centrum Edukacyjne Jabłoniowa ze szkołą podstawową, przedszkolem co dodatkowo pozwoli mieszkańcom na wygodne życie w zgodzie ze swoimi oczekiwaniami na co dzień.

Odległość od centrum
5.7 km
Odległość od morza
11.0 km
Plan osiedla

Zobacz szczegółowy plan osiedla Wiśniowa Aleja.

Wysoki standard inwestycji
Okna PCV zapewniające wyższy komfort akustyczny
Okna PCV zapewniające wyższy komfort akustyczny
Mieszkania są wyposażone w solidne okna PCV zapewniające wyższy komfort akustyczny. Stanowią one gwarancję wysokiej jakości oraz dodatkowej ochrony przed wiatrem i hałasem.
Ekologiczne oświetlenie LED w częściach wspólnych
Ekologiczne oświetlenie LED w częściach wspólnych
W częściach wspólnych budynków stosujemy energooszczędne oraz ekologiczne oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu. Znacznie zmniejsza ono zużycie energii elektrycznej oraz nie zawiera szkodliwej rtęci. System jest przyjazny środowisku i korzystnie wpływa na zdrowie oraz kieszeń mieszkańców.

Kliknij w przycisk by zobaczyć więcej/mniej elementów standardu osiedla Wiśniowa Aleja.

Nieruchomości (0)
dostępne w inwestycji
Sortuj wg:
Dziennik budowy
Sprawdź jak przebiegają prace nad poszczególnymi etapami inwestycji dzięki na bieżąco aktualizowanemu dziennikowi budowy.
Etap B,D,E,F
Etap A,C
Poznaj też inne inwestycje
Sprawdź, jakie jeszcze propozycje ma dla Ciebie ROBYG i wybierz mieszkanie idealne dopasowane do Ciebie.
Piecki-Migowo
VISTA
Twój widok na przyszłość
Kowale
Szumilas
Zamieszkaj na skraju prywatnego lasu
Telefon
Wiadomość