logo
Lokalizacja
Jasień
Mieszkaj z widokiem!
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnym cenach.
O inwestycji

Zielony Widok to kameralne osiedle willi miejskich otoczonych starannie skomponowaną zielenią położone w południowej części Gdańska, u zbiegu ulic Lawendowe Wzgórze i Turzycowej.

Jego największym atutem jest malowniczy widok rozpościerający się na otaczający osiedle park oraz niska, kameralna zabudowa dająca poczucie prywatności.

Inwestycja powstała z myślą o osobach poszukujących spokojnego, a zarazem świetnie skomunikowanego miejsca do zamieszkania z rodziną. Jest to doskonały wybór dla osób zmęczonych miejskim gwarem i hałasem. Bezpośrednie sąsiedztwo malowniczego parku i terenów zielonych, gwarantuje przyszłym mieszkańcom bliski kontakt z naturą, poczucie prywatności oraz niezliczone możliwości spędzania wolnego czasu na powietrzu. Kameralny charakter inwestycji i zielone otoczenie pozwolą zregenerować siły po intensywnym dniu, a lokalizacja umożliwia korzystanie ze wszystkich udogodnień, jakie oferuje miasto.

Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Jasień
Lokalizacja
ul. Lawendowe Wzgórze 6

Osiedle Zielony Widok jest zlokalizowane w popularnej i bardzo dynamicznie rozwijającej się, młodej części Gdańska, dzielnicy Jasień. Położenie osiedla pomiędzy trasami szybkiego ruchu zapewnia sprawne dotarcie do wszystkich części Gdańska.

Budowa nowej inwestycji drogowej ul. Nowej Bulońskiej, przebudowa ul. Warszawskiej oraz nowa linia tramwajowa z przystankiem zaledwie 5 min od osiedla, znacząco podniesie komfort przemieszczania się mieszkańców Zielonego Widoku.

Mapa
Panorama 3D
Zielony Widok
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

W najbliższym otoczeniu osiedla znajdują się sklepy i lokale o szerokiej ofercie handlowo-usługowej: piekarnia, restauracje, salon urody i klub fitness. Z myślą o najmłodszych i ich rodzicach wybudowane zostały przedszkole i żłobek. Nieopodal powstaje również Centrum Edukacyjne Jabłoniowa, w ramach którego będzie funkcjonować publiczna szkoła podstawowa. Dzięki temu rodzice wychowujący dzieci na Zielonym Widoku już nigdy nie będą tracili czasu na dowożenie swoich pociech do szkoły.

Odległość od centrum
6.6 km
Odległość od morza
14.6 km
Plan osiedla

Dzięki szczegółowemu planowi osiedla dowiesz się więcej na temat rozmieszczenia konkretnych etapów inwestycji oraz lokalizacji dodatkowych obszarów zainteresowania.

Wysoki standard inwestycji
Place zabaw
Place zabaw
Na naszych osiedlach znajdują się nowoczesne place zabaw z różnorodnymi atrakcjami. Stanowią one gwarancję dobrej zabawy oraz zapewniają dzieciom prawidłowy rozwój. Konstrukcje wykonane są z dbałością o każdy detal oraz przestrzegają wszelkie normy bezpieczeństwa.
ROBYG Smart House
ROBYG Smart House
Inteligentny system zarządzania oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem w mieszkaniu. Dajemy więcej niż inni. Rozwiązanie wyznacza nowy standard na rynku mieszkań w Polsce. Zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i komfort. ROBYG SMART HOUSE by Keemple to nowoczesna technologia umożliwiająca zdalne sterowanie mieszkaniem w zakresie oświetlenia, urządzeń elektronicznych oraz systemu bezpieczeństwa. To lepsza wydajność oraz oszczędność dla domowego budżetu.

Kliknij w przycisk by wyświetlić więcej/mniej zalet inwestycji Zielony Widok.

Dziennik budowy
Sprawdź jak przebiegają prace nad poszczególnymi etapami inwestycji dzięki na bieżąco aktualizowanemu dziennikowi budowy.
Etap H1-H2
Etap F1-F2
Etap F3-F5
Etap F6-F8
Poznaj też inne inwestycje
Sprawdź, jakie jeszcze propozycje ma dla Ciebie ROBYG i wybierz mieszkanie idealne dopasowane do Ciebie.
Ujeścisko-Łostowice
Wiśniowa Aleja
Zamieszkaj przy Wiśniowej Alei
Jasień
Stacja Nowy Gdańsk
Żyj wygodnie!
Telefon
Wiadomość