logo
Lokalizacja
Jasień
Nowoczesne osiedle
Skocz do
Celem ROBYG jest dostarczanie klientom mieszkań o wysokiej jakości i w przystępnym cenach.
O inwestycji

Lawendowe Wzgórza to nowoczesne osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk-Jasień.

Niskie budynki wyposażone w windy, wysoki standard wykończenia z wykorzystaniem najlepszych materiałów oraz elegancki design sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do zamieszkania.

Zachwyca też szeroko rozwinięta infrastruktura osiedla, lokale handlowo-usługowe, strefa fitness dla aktywnych oraz strefa barbecue stanowiąca idealne miejsce do towarzyskich i rodzinnych spotkań. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach i komforcie ich rodziców, na terenie inwestycji zbudowano przedszkole wraz ze żłobkiem oraz place zabaw, które sprzyjają aktywnemu rozwojowi dzieci. Wkrótce w sąsiedztwie osiedla zostanie wybudowana również szkoła publiczna.

Inwestycję wyróżnia także darmowy dostęp do Internetu w częściach wspólnych osiedla.

Nie wiesz jak dojechać? Spójrz na mapę poniżej lub skorzystaj z podpowiedzi.
Lokalizacja
Dzielnica
Jasień
Lokalizacja
ul. Jabłoniowa

Korzystne połączenia komunikacyjne i doskonale rozwinięta infrastruktura pozwalają mieszkańcom osiedla w pełni korzystać z uroków i rozrywek, jakie oferuje Gdańsk. Lawendowe Wzgórza są doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki bezpośredniemu dostępowi do przystanku autobusowego. W pobliżu powstała również nowa linia tramwajowa, która dodatkowo poprawiła komfort życia mieszkańców.

Mapa
Panorama 3D
Lawendowe Wzgórza
Służba zdrowia
Handel i sklepy
Restauracje
Nauka i szkolnictwo
Sport i rekreacja

Jasień, to jedna z prężniej rozwijających się dzielnic Gdańska. W bezpośrednim otoczeniu osiedla znajduje się szkoła, przedszkola i żłobki.

Odległość od centrum
2.2 km
Odległość od morza
4.8 km
Plan osiedla

Dzięki szczegółowemu planowi osiedla dowiesz się więcej na temat rozmieszczenia konkretnych etapów inwestycji oraz lokalizacji dodatkowych obszarów zainteresowania.

Wysoki standard inwestycji
Skośny dach i elegancka elewacja
Skośny dach i elegancka elewacja
Elewacja w postaci malowanego tynku mineralnego, z elementami ozdobnymi, wysoko odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Więcej informacji na temat bieżących inwestycji udzielą Ci nasi doradcy w Biurach Sprzedaży. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem strony.

Telefon
Wiadomość